OKW

OKW on arendanud ja tootnud Buchenis korpuseid juba aastast 1951 - 4 aastat peale ettevõtte asutamist Dr. Herbert Schneideri poolt. Tootmist alustati raadiote korpuste ja nuppudega. Esimene standartne korpus elektroonika tööstusele oli nn flat-pack korpus, mis on tootmises siiani.

Hüüdlause all “Igale ühele oma korpus” on hetkel tootmises juba sadu versioone korpustest, mida saab kasutada elektroonika- ja mõõteriistade tootmises.

Pidevalt paranevad ka korpuste töötlemise võimalused. OKW on olemas tehniline valmisolek korpusesse aukude puurimiseks ja freesimiseks moodsatel CNC pinkidel, kõigis RAL toonides värvimiseks, kirjade pealetrükkimiseks. Vajadusel on võimalik toota klaviatuuri ning nuppude lahendused.

Elke Sensor on OKW esindaja Eestis ja Lätis. Pikaajaliselt oleme nende korpuseid kasutanud oma toodete koostamisel. Omades suurt kogemust mõõteseadmete väljatöötamisel saame aidata leida tootele sobivat korpust.

Et teha lihtsamaks toodete arendamine pakub OKW oma korpustest tasuta näidiseid. Võtke selleks meiega ühendust. See annab teile lihtsa võimaluse proovida, kas väljatöötamisel olevale tootele sobib mõni OKW korpus ning milline võiks väljanäha lõpptulemus.

Koduleht: http://www.okw.com