Testo AG

Testo AG on 1957 aastal asutatud Saksamaal asuv ettevõte, millel on üle maailma 30 tütarettevõtet, sealhulgas Hiinas, USAs, Koreas, Venemaal jne. Peakorter asub Schwarzwaldis asuvas Lenzkirchis Baden-Würtenbergi liidumaal. Testos töötab 2400 inimest, kelledest 600 on Lenzkirchis ja 250 Titisees (12 km Lenzkirchist).

Testo AG pakub suurt valikut mõõteriistu erinevatele tööstusharudele. Eelkõige on valikus kaasaskantavad mõõteriistad, kuid pakkumises on ka statsionaarsed süsteemid. Testo pakub mõõtehnikat kütte-, külma-, ventilatsiooni-, ja sisekliima kontrolliks. Uus arenev suund on täielikult Euroopas väljatöötatud ja toodetud termokaamerad professionaalseks termograafiaks.

Testo gaasianalüsaatorid on 20 aastaga leidnud suure kasutajaskonna Eesti turul. Siin on kasutusel nii lihtsad kütteseadmete hoolduseks ja kontrolliks mõeldud seadmed kui ka suurtööstustele mõeldud emissiooni kontrolli gaasianalüsaatorid.

Elke Sensor on Testo esindajaks Eestis juba üle 20 aasta ning omame pikaajalist kogemust nende seadmete müügi, hoolduse ja remondi alal.

Koduleht: http://www.testo.com